Panellinies-VaseisΑνακοινώθηκαν από το υπουργείο Παιδείας τα ονόματα των εισαχθέντων στις ανώτατες και ανώτερες σχολές της χώρας. Από την Κάλυμνο ο αριθμός των εισαγομένων στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση ανέρχεται συνολικά στους 92.
Ακολουθούν τα ονόματα των επιτυχόντων ανά σχολείο:

 

1ο Λύκειο Καλύμνου

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα


1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
2. ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
3. ΓΛΥΝΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
4. ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
5. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
6. ΖΑΪΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
7. ΖΕΜΠΙΛΛΑ ΣΕΒΑΣΜΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
8. ΖΗΡΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
9. ΙΑΚΩΒΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
10. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
12. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
13. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
14. ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
15. ΚΟΡΦΙΑ ΑΡΓΥΡΩ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
16. ΚΟΥΚΙΑΪΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
17. ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
18. ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
19. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
20. ΜΑΚΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
21. ΜΑΚΡΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
22. ΜΟΥΣΣΑ ΣΑΒΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
23. ΜΥΤΙΚΑ ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
24. ΝΥΣΤΑΖΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΟΜΙΚΗ ΣΚΕΥΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
25. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
26. ΣΒΥΝΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
27. ΣΔΡΕΓΑ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΟΚΩΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
28. ΣΔΡΕΓΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΟΚΩΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
29. ΣΟΥΣΑΦΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
30. ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
31. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΞΑΡΧΑΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
32. ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
33. ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
34. ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
35. ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
36. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
37. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
38. ΤΣΟΥΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ


10%
39.ΚΑΝΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
40.ΚΛΗΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΦΑΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
41.ΛΑΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

42.ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ



2ο Λύκειο Καλύμνου


Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα


1. ΑΝΕΜΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
2. ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
3. ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
4. ΑΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
5. ΒΕΖΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
6. ΓΟΝΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
7. ΘΩΜΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
8. ΙΑΚΩΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
9. ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΔΙΚΑΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
10. ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
11. ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΠΥΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
12. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΚΛΑΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13. ΜΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
14. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
16. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
17. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
18. ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
19. ΠΟΥΛΛΑ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
20. ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
21. ΦΕΡΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΡΟΣΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ


10%

23. ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ

24. ΡΕΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ



ΕΠΑΛ Καλύμνου

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα


1. ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
2. ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΠΟΘΗΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
3. ΔΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
4. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
5. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
6. ΚΟΥΛΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΚΕΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
7. ΚΩΣΤΑΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
8. ΛΟΥΚΑΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
9. ΜΑΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
10. ΜΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΚΕΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
11. ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
12. ΝΥΣΤΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
13. ΠΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
14. ΠΛΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
15. ΣΔΡΕΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
16. ΣΚΥΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
17. ΣΜΑΛΙΟΥ ΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
18. ΣΟΥΛΟΥΝΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΙΚΕΣ ΜΠΑΛΑΣΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
19. ΤΗΛΙΑΚΟΥ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
20. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
21. ΦΛΑΜΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
22. ΦΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
23. ΦΡΑΓΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
24. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
25. ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
26. ΧΟΥΛΛΗ ΑΝΝΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΛΕΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ


Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s