9c219e5aff53fb03f1e0c55eed7fd254_XLΤα ψηφοδέλτια των συνδυασμών

Έξι συνδυασμοί, με 237 υποψηφίους, διεκδικούν την ψήφο των Καλυμνίων για τον πρώτο βαθμό Τοπικής Αυτοδιοίκησης στις επερχόμενες εκλογές. Πρόκειται για:

-τον νυν δήμαρχο Γιάννη Γαλουζή ο οποίος είναι επικεφαλής της παράταξης «Νέα Κάλυμνος»

-τον επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης Γιάννη Μαστροκούκο που ηγείται της παράταξης «Κάλυμνος – Ενότητα – Αναγέννηση»

-τον πρώην δήμαρχο Δημήτρη Διακομιχάλη, επικεφαλής της παράταξης «Κάλυμνος Δύναμη Προοπτικής»

-τον Γιώργο Μαύρο, επικεφαλής της παράταξης «Η Κάλυμνος ΑλλάΖει»

-τον Σάκη Χούλη που ηγείται του ψηφοδελτίου «Λαϊκή Συσπείρωση» και στηρίζεται από το ΚΚΕ και

-τον Μιχάλη Μπούκη, επικεφαλής της παράταξης «Δημιουργική Συνεργασία για την Κάλυμνο».

Αναλυτικά τα ψηφοδέλτια των έξι συνδυασμών έχουν ως εξής:

56480325_2324292190966257_3551637031203373056_nΟι 41 υποψήφιοι του συνδυασμού «Νέα Κάλυμνος» με επικεφαλής τον Γιάννη Γαλουζή:

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΑΡΔΑΟΥΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΒΟΡΔΟΧΕΙΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΓΑΛΟΥΖΗ ΨΑΡΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΓΕΔΕΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΓΚΟΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΥΛΙ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
9. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΖΑΪΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
12. ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΝΟΜΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
16. ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ
17. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΠΟΘΗΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18. ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19. ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΙΩΤΙΣΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΟΥ
21. ΜΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
22. ΜΠΑΝΤΟΥ(ΧΟΥΛΛΗ) ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΜΠΕΡΚΕΤΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
24. ΜΠΙΛΛΗ (ΚΟΥΡΟΥΝΗ) ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΠΑΛΑΜΑΡΙΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
26. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ (ΜΠΑΚΙΡΙ) του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
27. ΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
28. ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΘΕΜΕΛΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
29. ΠΟΝΗΡΗΣ ΝΟΜΙΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
30. ΡΗΓΑΣ ΜΙΚΕΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
31. ΣΜΑΛΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33. ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
34. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35. ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
36. ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
37. ΤΣΑΤΤΑΡΟΥ ΜΙΧΑ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
38. ΤΣΕΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
39. ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
40. ΦΡΑΤΖΗΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
41. ΨΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

59720338_1292681854234238_2784335879617904640_nΟι 41 υποψήφιοι του συνδυασμού «Κάλυμνος – Ενότητα – Αναγέννηση» με επικεφαλής τον Γιάννη Μαστροκούκο:

1.ΒΑΒΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2.ΒΑΒΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.ΓΙΩΡΓΑΝΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΣΠΥΡΟΥ

5.ΖΕΜΠΙΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6.ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7.ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ – ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

9.ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΟΜΙΚΟΥ (ΜΙΚΕ)

11.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ (ΚΑΛΙΟΡΟΣ) ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

13.ΚΑΝΑΒΟΥΡΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

14.ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

15.ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

16.ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

17.ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18.ΚΑΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19.ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (MENH) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20.ΛΑΓΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

21.ΛΕΛΕΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

22.ΜΑΚΡΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

23.ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

24.ΜΕΪΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

25.ΜΠΙΛΛΗ (ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗ) ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

26.ΜΠΙΛΛΗΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

27.ΜΥΤΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

28.ΟΡΦΑΝΟΥ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ (ΜΑΡΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

29.ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ

30.ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

31.ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

32.ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

33.ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ

34.ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

35.ΠΟΝΗΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

36.ΠΟΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

37.ΣΑΜΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

38.ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΣΤΑ

39.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ

40.ΤΣΑΚΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΟΜΙΚΟΥ

41.ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΚΕΥΟΥ

59396478_2409395945758798_1249631244556173312_nΟι 41 υποψήφιοι του συνδυασμού «Κάλυμνος Δύναμη Προοπτικής» με επικεφαλής τον Δημήτρη Διακομιχάλη:
1.ΑΜΟΡΓΙΝΟΣ ΡΟΥΣΣΕΤΟΣ (ΡΟΥΣΣΟΣ) του Μιχαήλ
2.ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
3.ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΟΥΛΑ) του Αντωνίου
4.ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Ιωάννη
5.ΓΚΟΥΡΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βλάσιου
6.ΕΛΛΗΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Μιχαήλ
7.ΕΡΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
8.ΕΡΓΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου
9.ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
10.ΖΗΡΟΥΝΗΣ ΜΙΚΕΣ του Θεοδοσίου
11.ΖΩΪΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Μιλτιάδη
12.ΗΛΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ) του Απόστολου
13.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ του Νομικού
14.ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
15.ΚΑΤΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
16.ΚΑΤΣΟΤΟΥΡΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
17.ΚΟΡΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΕΒΑΣΤΟΣ) του Σεβαστού
18.ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΚΑΤΙΝΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του Κωνσταντίνου
19.ΚΟΥΛΟΥΜΟΥΝΔΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου
20.ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου
21.ΚΟΥΡΛΑΥΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ιωάννη
22.ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
23.ΜΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη
24.ΜΑΓΚΛΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σακελλαρίου
25.ΠΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
26.ΠΕΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
27.ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κώστα
28.ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΦΙΛΙΠΠΗΣ) του Εμμανουήλ
29.ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του Κωνσταντίνου
30.ΣΟΥΦΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
31.ΣΠΛΑΓΚΟΥΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Θεόδωρου
32.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΚΕΣ του Κωνσταντίνου
33.ΣΥΝΔΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΧΙΑ ΝΟΜΙΚΗ του Φανουρίου
34.ΤΗΛΙΑΚΟΥ ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Στέφανου
35.ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
36.ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΑΣΧΑΛΗ) του Μάμμα
37.ΤΣΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αλέκου
38.ΤΥΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
39.FOY MARIA HELLE (ΑΜΠΕΛΑ) του Gerald
40.ΨΑΡΟΜΠΑ ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ του Κυριάκου
41.ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ιωάννη


57462765_2431671216845165_9149566077594763264_nΟι 41 υποψήφιοι του συνδυασμού «Η Κάλυμνος ΑλλάΖει» με επικεφαλής τον Γιώργο Μαύρο: 

  1. ΑΛΑΧΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ
  2. ΑΛΕΥΡΟΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΟΜΙΚΟΥ
  3. ΑΣΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΒΑΡΒΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΖΑΪΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΚΑΤΕΡΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  10. ΚΟΡΤΕΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΥ
  11. ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΚΟΥΚΟΥΒΑΣ ΜΙΚΕΣ – ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  13. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  14. ΜΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  16. ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  17. ΜΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ
  18. ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΡΟΣΟΥ
  19. ΜΟΝΟΚΑΝΔΗΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  20. ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΜΠΑΛΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
  22. ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΝΤΟΥΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  24. ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  25. ΠΑΝΑΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΟΜΙΚΟΥ
  26. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  27. ΠΑΤΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΚΕΥΟΥ
  29. ΠΙΖΑΝΙΑ ΑΝΝΑ του Γεωργίου
  30. ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  31. ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΣΚΕΥΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  33. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΓΓΕΛΗ
  35. ΦΕΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΡΟΣΟΥ
  36. ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  37. ΧΑΛΚΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  38. ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΣΚΕΥΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  39. ΧΑΡΤΟΦΙΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  40. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  41. ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

χουλλης-2Οι 32 υποψήφιοι του συνδυασμού «Λαϊκή Συσπείρωση» με επικεφαλής τον Σακελλάρη Χούλλη:

  1. Βάβλη Κατερίνα, συνταξιούχος, μέλος της ομάδας στήριξης προσφύγων και μεταναστών.
  2. Βάλλας Βασίλης, οικοδόμος, πρώην μέλος της Εθνικής Ομάδας Νέων στις μεγάλες αποστάσεις.
  3. Γαβαλάς Σακελλάρης, συνταξιούχος της ΔΕΗ.
  4. Γαλανομάτη Πόπη, καθηγήτρια Ισπανικής φιλολογίας, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου ¨Η ΠΡΟΟΔΟΣ¨, μέλος της ομάδας στήριξης προσφύγων και μεταναστών.
  5. Γεράκη Ξανθίππη, βιολόγος, γραμματέας του ΔΣ της ομάδας διάσωσης (rescue Team).
  6. Γουρλά Δέσποινα, Λογοθεραπεύτρια-Ελεύθερη Επαγγελματίας, γραμματέας της Οργάνωση Βάσης της ΚΝΕ Καλύμνου.
  7. Γουρλάς Μιχάλης, απόφοιτος του ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας, ελεύθερος επαγγελματίας.
  8. Εγγλέζος Μανώλης, ιδιωτικός Υπάλληλος.
  9. Ζερβός Αντώνης, Πολιτικός Μηχανικός, μέλος της μόνιμης Επιτροπής του ΤΕΕ στην Κάλυμνο.
  10. Κοτόρου Μαρία, μέλος της Διοίκησης του Σωματείου Εργαζομένων στο Βουβάλειο Νοσοκομείο.
  11. Κουλιάς Λευτέρης, συνταξιούχος ΔΕΗ
  12. Κούρος Γιώργος, Ηλεκτρολόγος μέλος της διοίκησης του σωματείου οικοδόμων Καλύμνου
  13. Μαϊλλη Ειρήνη, Περιβαλλοντολόγος, ιδιωτική υπάλληλος
  14. Μαϊλλης Θέμελης, Συνταξιούχος οικοδόμος πρώην μέλος της διοίκησης του Εργατικού Κέντρου βόρειας Δωδεκανήσου
  15. Μαϊλλης Σακελλάρης, Οικοδόμος πρόεδρος του σωματείου οικοδόμων Καλύμνου, Μέλος της διοίκησης του εργατικού κέντρου Βόρειας Δωδεκανήσου μέλος της επιτροπής οικονομικού ελέγχου της τομεακής επιτροπής βόρειας Δωδεκανήσου του ΚΚΕ
  16. Μακαρούνα Μαρία, Δικηγόρος
  17. Μακρυλλός Γιάννης (του Γεωργίου), εφοριακός υπάλληλος του κέντρου εξυπηρέτησης φορολογουμένων
  18. Μακρυλλός Γιάννης (του Ηλία), μηχανικός του εμπορικού ναυτικού, μέλος του ΔΣ της Πανελλήνιας Ένωσης Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού (ΠΕΜΕΝ).
  19. Μαμουζέλου Άννα, Σπουδάστρια του Εθνικού Ωδείου Αθηνών, Σπουδάστρια στο Πανεπιστήμιο Charles Darwin Αυστραλίας στο τμήμα μουσικής
  20. Μπατζέλα Ολγα, Θεατρολόγος αναπληρώτρια εκπαιδευτικός πρόεδρος του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του πρώτου δημοτικού σχολείου πόλεως
  21. Μπιλλήρης Γιάννης, Υδραυλικός πρόεδρος του σωματείου υδραυλικών Καλύμνου
  22. Πιζάνια Σεβαστή, Λογίστρια
  23. Ρήγα Μαρία, Φυσικός καθηγήτρια στην ιδιωτική εκπαίδευση
  24. Σαρούκου Κατερίνα, Γιατρός Μετανάστριας στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας
  25. Σαρούκος Λευτέρης, προγραμματιστής, ιδιωτικός υπάλληλος,  Γραμματέας της ΚΟΒ Καλύμνου του ΚΚΕ
  26. Σκυλλάς Μικές, Βιολόγος, Καθηγητής στην ιδιωτική εκπαίδευση Μέλος της ομάδας διάσωσης (Rescue Team)
  27. Σκυλλάς Πρόδρομος, φοιτητής πληροφορικής στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης
  28. Σταθελάκη Αθανασία, Σχολική Νοσηλεύτρια στην πρωτοβάθμια εκπαίδευση
  29. Ταυλάριος Ιερεμίας, Ιχθυολόγος Προϊστάμενος του τμήματος Αλιείας του Επαρχείου Καλύμνου
  30. Χατζηλάου Ρήγα Κατερίνα, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός πρώην δημοτική σύμβουλος της ΔΑΣ
  31. Τσουνιά (Ρούσσου) Κατίνα, Μαθηματικός
  32. Χούλλης Νικόλας, Καθηγητής μηχανολογίας στο ΕΠΑΛ μέλος του συλλόγου  «Η Πρόοδος» μέλος της ομάδας στήριξης προσφύγων και μεταναστών

 

53847913_571446393356718_5282036783045935104_nΟι 41 υποψήφιοι του συνδυασμού «Δημιουργική Συνεργασία για την Κάλυμνο» με επικεφαλής τον Μιχάλη Μπούκη:

1.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2.ΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

3.ΒΑΒΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

4.ΒΑΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του

7.ΕΛΛΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

8.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

9.ΚΑΒΟΥΡΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10.ΚΑΖΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ

11.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12.ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

13.ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

15.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

16.ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

17.ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

18.ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19.ΚΟΡΦΙΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

20.ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

21.ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

22.ΜΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΜΕΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

23.ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24.ΜΗΛΙΑΔΗ ΒΑΚΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

25.ΠΑΝΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

26.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

27.ΠΑΤΕΛΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

28.ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

29.ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ

30.ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31.ΠΟΥΛΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

32.ΠΡΕΚΑ ΙΣΜΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

33.ΣΒΥΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34.ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

35.ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ (ΘΕΜΗ) του ΑΚΑΚΙΟΥ

36.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

37.ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

38.ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

39.ΤΣΑΤΑΡΟΥ ΜΙΧΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

40.ΦΛΑΜΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΝΙΟΤΗΣ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

41.ΨΑΡΟΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9c219e5aff53fb03f1e0c55eed7fd254_XL

 

 

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s